top of page
Exercising at Home

TRÉNERI

Či už chcete vybudovať, silu, zbaviť sa bolestí, alebo vyformovať postavu, základom je vždy správna kombinácia cvikov a ich prevedenie. Preto neváhajte využiť služby jedného z našich trénerov, aby ste svoj ciel dosiahli čo najrýchlejšie.

IMG_2864-Edit-2.jpg

GABRIEL LUČENIČ

Predchádzanie bolestí / Calistenic movement

K trénovaniu som sa dostal po tom, čo som prekonal veľmi závažné zranenie chrbtice. Zlepšenie lekári odhadovali len po operačnom zákroku. Ten mi však prišiel pomerne nebezpečný a tak som sa rozhodol nájsť iné, alternatívne spôsoby. Ukázalo sa, že správne cvičenie dokáže nie len môjmu stavu pomôcť, ale ho skoro úplne napraviť.

BORIS PLINTOVIC

Kulturistika/Fitness

Viacročný spolupracovník – publicista magazínu „Muscle & Fitness“. Tréner 2. triedy v kulturistike. Rozhodca 1. triedy v kulturistike a fitness. Propagátor naturálnej kulturistiky a fitness. Od r.1992 – za 20 rokov, navštívilo fitness centrum, ktoré som založil a dodnes v ňom pôsobím ako šéftréner, viac než 
360 000 návštevníkov!

36902_5.jpg
IMG_20240316_185722.jpeg

Jakub Harmata

Fitness a kalistenika

.

Už od malička som bol športovo založený. Futbal, tenis, basketbal, atletika...všetko čo som hral mi išlo od ruky, ale nevidel som v tom budúcnosť. Až som sa dostal ku cvičeniu.Cvičenie sa stalo mojou vášňou, mojím koníčkom a tak som sa rozhodol pretaviť zábavu v prácu. Ponúkam služby individuálnych tréningov s dôrazom na individuálne potreby a ciele môjho klienta.

Ponúkam tréningy na redukciu telesnej hmotnosti, zlepšenie držania tela, odstránenie bolestí pri pohybe, zlepšovanie rozsahov pohybov a  základy kalisteniky.

Učím telo pracovať ako celok, aby bolo mobilné, flexibilné, pekné a pevné, ale hlavne zdravé.

IG: filip_powerlift

RASTISLAV HAMAN

Squash Deti/Dospelí

Počas trénovania klientov a deti sa zameriava predovšetkým na to, aby to samotných hráčov bavilo, pretože bez radosti to jednoducho nejde. Juniorských hráčov sa snaží učiť štýlu fairplay a správnemu pochopeniu základných techník. U starších hráčov sa zasa snaží skôr o vymazanie zlozvykov, ktoré si priniesli so sebou na squashový kurt

rastislav-haman-resize.jpg
Fit Young Man

MARTIN MYDLA

Fitnes

Redukcia váhy, spevnenie a zoštíhlenie, eliminácia skoliózy, bolestí chrbtice, či krku pod vedenim certifikovaného osobného trénera s dlho ročnou praxou v oblasti cvičenia s vlastnou váhou a fitness. Tréning vždy len s jediným klientom so zámerom najindivuálnejšej formy starostlivosti s maximálnou bezpečnosťou pri cvičení. Každý tréning je jedinečný s ohľadom na aktuálny zdravotný a emočný stav môjho klienta. Posilňovňa, to nie je len námaha a pot, ale najmä zábava a tá správna cesta za lepšou postavou a zdravotnym stavom. Zmeny sa neudejú za deň, ale budú dlhodobé.

Filip Baričič

Šport milujem a je mojou súčasťou odmalička. Už ako dieťa som aktívne hrával futbal, avšak to pravé som našiel až neskôr - v silovom trojboji, ktorému sa aktívne venujem vyše dvoch rokov, počas ktorých som sa naučil správnej technike základných cvikov. Mam absolvovaný Akreditovaný trénerský kurz I. stupňa fitness, kulturistiky a silového trojboja. Ako športovec som registrovaný pod Slovenskou asociáciou fitness, kulturistiky a silového trojboja – SAKFST a aktívne sa venujem silovému trojboju vo federácii IPF, kde som sa doposiaľ zúčastnil MSR v silovom trojboji RAW. Dva roky súťažím pod klubom Biggies Bánovce nad Bebravou. Cvičeniu sa venujem dlhé roky. Svoje znalosti by som rád pretavil individuálnym a osobným prístupom ku každému jednému klientovi. Tu však moja cesta nekončí a rád by som sa aj ako človek a športovec ďalej zdokonaľoval a vzdelával ako oblasti fitness, kulturistiky a silového trojboja, tak aj v oblasti výživy a športového poradenstva v danej problematike. Ak chceš zmeniť svoj životný štýl a správnu techniku cvičenia a si odhodlaný aj ty na sebe zamakať, neváhaj ma kontaktovať.

Spolu určite nájdeme tú správnu cestu k lepšiemu zajtrajšku. 

IG: filip_powerlift
image_6483441.JPG
bottom of page