top of page
Exercising at Home

TRÉNERI

Či už chcete vybudovať, silu, zbaviť sa bolestí, alebo vyformovať postavu, základom je vždy správna kombinácia cvikov a ich prevedenie. Preto neváhajte využiť služby jedného z našich trénerov, aby ste svoj ciel dosiahli čo najrýchlejšie.

IMG_2864-Edit-2.jpg

GABRIEL LUČENIČ

Predchádzanie bolestí / Calistenic movement

K trénovaniu som sa dostal po tom, čo som prekonal veľmi závažné zranenie chrbtice. Zlepšenie lekári odhadovali len po operačnom zákroku. Ten mi však prišiel pomerne nebezpečný a tak som sa rozhodol nájsť iné, alternatívne spôsoby. Ukázalo sa, že správne cvičenie dokáže nie len môjmu stavu pomôcť, ale ho skoro úplne napraviť.

BORIS PLINTOVIC

Kulturistika/Fitness

Viacročný spolupracovník – publicista magazínu „Muscle & Fitness“. Tréner 2. triedy v kulturistike. Rozhodca 1. triedy v kulturistike a fitness. Propagátor naturálnej kulturistiky a fitness. Od r.1992 – za 20 rokov, navštívilo fitness centrum, ktoré som založil a dodnes v ňom pôsobím ako šéftréner, viac než 
360 000 návštevníkov!

36902_5.jpg
20220209_142105.jpg

ALICA MICHALÍKOVÁ

Chudnutie a vyformovanie žien

Som certifikovaným osobným trénerom a výživovým poradcom. Zameriavam sa najmä na ženy, ktoré si želajú schudnúť z veľkej váhy alebo ženy, ktoré si prajú vyrysovať a spevniť predovšetkým pomocou cvičenia s vlastnou váhou. Trénujem taktiež tehotné ženy, ktoré sa nechcú vzdať aktívneho života ani počas tohto obdobia a ženy po pôrode, kedy sa sústredime najmä na oslabené časti vplyvom tehotenstva. Mojim zámerom je naučiť ženy cvičiť správne a v akýchkoľvek podmienkach a preniesť zdravý životný štýl do ich životov.

RASTISLAV HAMAN

Squash Deti/Dospelí

Počas trénovania klientov a deti sa zameriava predovšetkým na to, aby to samotných hráčov bavilo, pretože bez radosti to jednoducho nejde. Juniorských hráčov sa snaží učiť štýlu fairplay a správnemu pochopeniu základných techník. U starších hráčov sa zasa snaží skôr o vymazanie zlozvykov, ktoré si priniesli so sebou na squashový kurt

rastislav-haman-resize.jpg
Fit Young Man

MARTIN MYDLA

Fitnes

Redukcia váhy, spevnenie a zoštíhlenie, eliminácia skoliózy, bolestí chrbtice, či krku pod vedenim certifikovaného osobného trénera s dlho ročnou praxou v oblasti cvičenia s vlastnou váhou a fitness. Tréning vždy len s jediným klientom so zámerom najindivuálnejšej formy starostlivosti s maximálnou bezpečnosťou pri cvičení. Každý tréning je jedinečný s ohľadom na aktuálny zdravotný a emočný stav môjho klienta. Posilňovňa, to nie je len námaha a pot, ale najmä zábava a tá správna cesta za lepšou postavou a zdravotnym stavom. Zmeny sa neudejú za deň, ale budú dlhodobé.

bottom of page